Jizerské hory ZMĚNA!!! Místo závodu pořádáme víkendový kemp za skvělou cenu

Jizerské hory ZMĚNA!!! Místo závodu pořádáme víkendový kemp za skvělou cenu

3.7.2017

V Jizerských horách jsme si pro vás připravili něco opravdu skvělého. Vzhledem k tomu, že jsme od Lesů ČR na daný termín nedostali povolení - v září je lovecká sezóna, sportovní akce se nesmí pořádat (krom té, kterou spolupořádají Lesy ČRL ), jsme se rozhodli zorganizovat místo závodu pro ty, kdo rádi běhají, akci nazvanou Jizersko-horský běžecký happening. Co se zde bude dít?

Tato událost nebude jen a jen o běhání, i když samozřejmě budete mít možnost se proběhnout v nejkrásnějších zákoutích Jizerských hor. Tentokrát nebudeme závodit, značit tratě, do krve soutěžit J... Chtěli bychom, abyste si užili čas ve společnosti podobně naladěných lidí, dozvěděli se více o běhu a o všem, co s ním souvisí, naučili se správně trénovat, protahovat a posilovat a to všechno během celého víkendu.  Na oba večery máme připravené přednášky s profesionály z oboru (jak trénovat, kompenzační cvičení), oheň s buřty a živou hudbou (v našem podání a podání našich kamarádů J), takže pokud máte nástroje, začněte pomalu cvičit. Chybět nebudou ani slack line, TRX a balanční cvičení, prostě vše, co se hodí jako ideální doplněk vašeho běžeckého tréninku (i když o tom možná ještě nevíte J).

Akce oficiálně začíná v pátek 15.9. v 19 hodin večeří a následnou přednáškou, končí v neděli 17.9. snídaní, po které je možnost zúčastnit se společného výběhu ve skupinkách podle vaší výkonnosti. 

Více informací k programu a ubytování naleznete zde: http://www.horskypulmaraton.cz/cs/zavod/630-jizerskohorsky-bezecky-happe...

Budeme se na vás těšit

 

Eva a Pavel Hruškovi