Jarní běžecké kempy se psem i bez psa

Jarní běžecké kempy se psem i bez psa

17.1.2018

Jarní běžecké kempy: Kemp se psem i bez psa

V letošní sezóně 2018 jsme si pro Vás připravili novinku v podobě trailkempu se psem.

Vzhledem k úspěchu Jizerskohorského běžeckého kempu, který se konal na podzim, jsme se rozhodli navázat spolupráci s Alenou Zbožínkovou – trenérkou Nučické smečky z.s. zaměřenou na canicross, a na jaře uspořádat dvojici kempů v Jizerských horách.

Běžci se psem zahájí již ve čtvrtek 24.5. večer a čekat je budou přednášky a praktické tréninky zaměřené právě na nácvik běhu se psem.

Nebojte se však, že unavíte jen svého mazlíčka a sami budete relaxovat – naopak! I Vás čekají přednášky a tréninky výběhů, seběhů, posilování, kompenzačních cvičení a dobrovolný závěrečný výběh Jizerskými horami.

Vše, co se dozvíte a natrénujete, můžete využít na kterémkoli z našich závodů na Šumavě v Krušných horách anebo v Krkonoších. Jak trasy půlmaratonu tak kratší tratě, totiž zahrnují také kategorie běhu se psem.

Cena kempu se psem (24. – 27.5.) je 1.500,- Kč; nezahrnuje jídlo a ubytování.

Registrovat se můžete zde.

 

Běžci bez psa se sejdou o den později, tedy v pátek 25.5. večer a čeká je program v podobě přednášek, kompenzačních cvičení, tréninků výběhů a seběhů a závěrem výběh nádhernou krajinou Jizerských hor. Objevíte je z úplně jiné perspektivy, tak jak je mnozí z Vás vůbec neznají.

Loňská parta si kemp pořádně užila, včetně opékání buřtů a večerního prozpěvování za zvuku kytar (v našem neumělém podání). Pojďte si taky společně zatrénovat, dozvíte se spoustu nového.

Cena kempu bez psa (25. – 27.5.) je 900,- Kč; nezahrnuje jídlo a ubytování.

Registrovat se můžete zde.

 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit buď na: info@horskypulmaraton.cz nebo na tel.: 775 776702.

Moc se na Vás těšíme!