Krušné hory 2018

TERMÍN:9.6.2018
MÍSTO:Boží Dar, SV konec obce, začátek Ježíškovy cesty (u hřbitova)

Seznam účastníků

Startovní listina

# Příjmení Jméno Ročník Kat. Oddíl Platba
Steiger Kamil 1974
7
RAZAK team
9
Prchlíková Barbora 1971
8
Benešovský běžecký klub
14
Jeneš Kamil
7
HORSKÝ PŮLMARATON
9
Šimáňová Lucie 1988
8
10
Sádlo David 1991
7
14
Lauer David 1994
7
3. lékařská fakulta UK
9
Vacikova Jana 1979
8
9
Němcová Rozarie
9
Jakub Lukáš 1994
7
14
Milek Radek 1983
7
Adidas Runners Prague
9
Dudová Veronika 1980
8
Klokani a Fopice...
14
Hornat Milan 1970
7
Fopice a Klokani...
14
Mrázová Kateřina 1986
8
9
Eremka Libor 1988
7
TJ Jiskra Humpolec
14
Vidovičová Helena 1971
8
14
Studnař Lukáš 1989
7
Veselí nad Lužnicí
9
Kaucký Ondřej 1995
7
FC Špekov
9
Delcroix Pauline 1987
8
10
Hrníčkova Pavla 1985
8
Behejsepsem.cz
14
Kasal Ondřej 1980
7
9
Borkovec David 1993
7
Horský půlmaraton
9
Hrozová Martina "Hadey" 1984
8
HO Holešovice
9
Hrozová Sára
9
Fischer Roman 1980
7
14
Fischer Sidney
14
Kovarikova Tereza 2018
8
10
Jiskra Jakub 1965
7
Foto Jiskra
14
Salačová Kateřina 1984
8
Rozběháme Česko Ambasador
14
Lutonský Patrik 1985
7
Lazari
9
Cadova Adela 1983
8
9
Řezníčková Anna 2018
8
9
Bonsch Václav 1986
7
9
Man Lukáš 1986
7
PN Bohnice
10
Káža Jindřich 1981
7
14
Dvořáková Lenka 1985
8
14
Tučáková Olga 1976
8
9
Trhlík Jiří 1961
7
14
Nedvěd Zdeněk 1984
7
14
Šimon Juraj 1984
7
9
Kotová Helena 1979
8
Rozběháme Česko Ambasador
9
Kozubek Petr 1972
7
Praha 3
9
Zítka Miloslav 1963
7
Rozběháme Karlovy Vary / ŠAK CHODOV / AMBASADOR Rozběháme česko
14
Gebert Martin 1975
7
14
Matějková Jana 1986
8
Báječné ženy v běhu
9
Kalužný Michal 1991
7
9
Markova Pavla 1980
8
14
Topičová Šárka 1969
8
9
Gergeliová Štěpanka 1993
8
9
Bendová Lucie 1982
8
Samuraj Gym Chodov
14
Bendová Stela
14
Zbožínková Alena 1984
8
14
Kopárek Jiří 1975
7
9
Kopárek Šimon 2001
7
9
Břečka Tomáš 1968
7
Běhat nás baví-Opava
9
Slámová Gabriela 1974
8
14
Židův Anna 1984
8
9
Maceják Pavel 1968
7
9
Vagnerová Zuzana 2018
8
Joskatel
14
Kortus Jakub 1991
7
Autism
9
Skálová Michaela 2001
8
Autism
9
Appeltová Silvie 1990
8
14
Toman Jan 1988
7
10
Maceška Otakar 1981
7
SC Wiesauplast
14
Primus Josef 1978
7
14
Jirková Marie 1964
8
10
Jirková Marie 1964
8
10
Heiserová Hanka 1974
8
9
Kerpl Michal 1988
7
Zaninators
9
Albareda Octavi 1976
7
Zaninator
9
Totzauer Rostislav 1988
7
Zaninators
9
Flieger Stanislav 1983
7
ZANINATORS
9
Maxova Katerina 1974
8
14
Drožová Renata 1982
7
14
Fráňa Tomáš 1988
7
14
Temer Jörgen 1970
7
14
Sobota Martin 1979
7
Pupkani KV
9
Sobota Albert
9
Sobota Martin 1979
7
Pupkani KV
9
Rovensky Jan 1974
7
TJ Sokol Vysoká Libyně
14
Mravcová Vendula 1990
8
9
Mottlová Klára 1979
8
9
Benýr Pavel 1963
7
MBM Praha
9
Chybová Vladimíra 1970
8
Čeradické bjehny
14
Jachim Jaroslav 1979
7
9
Beck Zdeněk 1971
7
No Limit
10
Jancarek Tomas 1983
7
14
Šmídová Petra 1974
8
14
Sokol Jan 1983
7
AK Sokolov
14
Čekan Miroslav 1958
7
Ostrov
9
Stanková Martina 1976
8
9
Šafránek Radek 1977
7
Sněbín2001
9
Hůrka Otakar 1976
7
Bike a Běh Ostrov
14
Javorová Petra 1992
8
14
Bulant Tomáš 1983
7
Lázeňští Šviháci Poděbrady
10
Přerostová Daniela 1976
8
14
Kašák Jan 1973
7
10
Kašák Filip 2001
7
10
Kašáková Blanka 1970
8
10
Herák Milan 1975
7
10
Zatloukalová Renata 1977
8
ŠAK Chodov
9
Šmeráková Petra 1979
8
Hopman Team Žatec
10
Mžika Martin 1982
7
9
Kroulíková Dora 1988
8
Přezletice
9
Kacíř Zdeněk 1956
7
LOUČNÁ 956
14
Rovenský Jan 1999
7
Neklid Local Riders
10
Čočková Jana
8
Nemocnice Ostrov
10
Mokrusch Rudolf 1969
7
Hajek
10